Entrenament zonal celebrat el passat dimecres 5 de febrer al Club Natació Amposta.

Entrenament zonal celebrat el passat dimecres 5 de febrer al Club Natació Amposta.

El passat 5 de febrer es va portar a terme el segon entrenament zonal que organitza la FCN (Federació Catalana de Natació), @nataciocat als nadadors/ es de la província de Tarragona, i on van venir els companys/es dels diversos clubs:  @cntarraco @cnreusploms @cambrilsclubnatacio @cnsalou @cnamposta . 

Aquesta vegada es va portar dintre de les instal•lacions de la piscina Municipal d’ Amposta. 

En aquesta concentració  es va portar a terme un seguiment d'aspectes tècnics  i de rendiment dels nedadors/es  de la categoria Alevina i Infantil.  Moltes gràcies a tots els esportistes per haver pogut portar a terme aquest entrenament conjunt i al Marc Trobuleix. 

El nostre club va estar respresentat per Marc Jorda i Pau Nikita (alevins), Marc Duch , Pau Rosselló, Albert Tomàs , Laura Piñana i Fiona Vizcarro.

 


Comentaris


Commentar